Wrota zaświatów czyli filmowy czwartek

Wrota zaświatów czyli filmowy czwartek

Cześć kochani! Z postem filmowym do Was przybywam. Stwierdziłam, że będę pisać z jakiego rocznika są filmy, bo znacznie to ułatwi sprawę jeśli się szuka tytułu, a one nieraz się powtarzają. Dziś na tapecie nowość z Nickolasem Cagem, więc jego fanów jak również zwolenników horrorów post zaciekawi.


Wrota zaświatów


Gatunek: Horror
Czas trwania: 1 godz. 34 min
Produkcja: Kanada
Filmweb: 5,1★/ 10★
Rok produkcji: 2015

Jak już wspomniałam film jest świeży, stąd też tak niska ocena na filmwebie. Choć jest horrorem, to według mnie straszny nie był ale mnie filmami ciężko wystraszyć, więc ocena tego czy jest straszny należy do Was ;)

W USA jest obchodzone Halloween, szczęśliwa rodzina z trochę zapracowanym Ojcem, Mikem szykuje się do jego obchodów, podczas gdy zajęty wykładami na uczelni rodziciel spóźnia się na "Trick or Treat" postanawia w ramach rekompensaty zabrać syna na paradę. W czasie gdy zabawa trwa w najlepsze malec znika w niewyjaśnionych okolicznościach...
Film doskonale trzyma w napięciu, dochodzą do niego wątki historyczne oraz paranormalne co czyni go dość nietypowym. Jeśli wytrzymacie do końca będziecie mile zaskoczeni zwrotem akcji.
Więcej Wam zdradzić niestety nie mogę bo popsuło by to seans ;) Obejrzycie go tu: KLIK

Pozdrawiam!


O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów, szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... pasji, książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy