Pomarańcza & Czekolada, duet idealny.

Pomarańcza & Czekolada, duet idealny.

Witam się z Wami piątkowo!
Mróz za oknem trzyma już drugi tydzień i śnieg leży... co prawda zmrożony i szkoda, że jest go tak mało, no ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ;)
Na zimową aurę najlepsze jest rozgrzanie czy to herbatą, zupą, kakaem czy też rozgrzewającym kosmetykiem. Wiadomo też, że zimą człowiek lubi sobie podjeść. Co najbardziej smakuje? Oczywiście czekolada i pomarańcza, a połączenie tych dwóch smaków lub zapachów dla większości z nas jest połączeniem idealnym.Muszę się przyznać, że samej czekolady nie jadam, bo nie lubię (chyba, że to batonik, wafelek), a na cytrusy mam uczulenie. Ale rekompensuję sobie to czymś innym, bo otaczam się tymi zapachami za którymi wprost przepadam. Od listopada brałam ciepłe kąpiele w wannie pełnej piany i z dodatkiem cudownego płynu. Ów płyn to...
Luksja - Choco orange, płyn do kąpieli.Producent/Marka: Luksja

Pojemność/Waga: 1 litr

Cena: 9,99

Kilka słów od producentaKonsystencja płynna, satynowa, z drobinkami, których niestety nie udało mi się uchwycić na zdjęciu. Płyn o kolorze brązowo przeźroczystym, a jego zapach po prostu obłędny. Miałam ochotę go ciągle wąchać i wzbraniałam się przed tym, by go nie spróbować. Po rozpuszczeniu go w wodzie tworzy się delikatna piana, a zapach pozostaje.


Siedząc w wannie wśród tego cudownego zapachu czekolady, przełamanego nutką pomarańczy człowiek robi się rozmemłany i zdecydowanie się odpręża. Dobrze jest tak sobie siedzieć w wannie wiedząc, że za oknem zima...
Najfajniejsze jest to, że ów płyn delikatnie nawilża skórę natomiast szkoda, że na skórze nie pozostaje na dłużej. Może to i dobrze, bo małżonek by mnie podgryzał, gdyż jest miłośnikiem czekolady ;)
Jest to jeden z niewielu płynów do kąpieli, który podbił moje serducho, a jego dodatkowym plusem jest wydajność. Polecam po ciężkim dniu bądź na chandrę.

Teraz gdy przygoda z tym płynem dobiegła końca, będę wypróbowywała nowości jakie Luksja wprowadziła do sklepów, bo strasznie ciekawa jestem kolejnych płynów do kąpieli.A Wy który wybierzecie?

Spokojnej nocy.

Izisshe

*dwa ostatnie zdjęcia opatrzone logiem Luksji zostały pożyczone z internetu

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów, szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... pasji, książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger