Ciekawe miejsca w sieci.

Ciekawe miejsca w sieci.

Cześć kochani!

Dziś post luźny czyli o tym gdzie zaglądam w wolnej chwili i co czytam. Przedstawiam Wam sprawdzone miejsca w sieci, mam nadzieję, że być może Was zainspirują, polubicie się z nimi lub chociaż zajrzycie w odwiedziny ;)


1. Gender Gosposia - czyli kur domowy wersja męska. Lubię do niego zaglądać, zawsze znajdę coś ciekawego od podróży i ciekawych miejsc po przez porady dotyczące sprzętu AGD. Powiem Wam, że poczynania tego Pana czytam od początku i jeszcze mi się nie znudził ;)

Gender Gosposia - facet prowadzi dom.


2. Malinkowy Blog - kobieta jakich wiele, prywatnie matka dwójki dziewczyn, chudzinka z charakterem, tak opisałabym Ewelinę. Jej blog czytam regularnie, często goszczą u niej nowości kosmetyczne i to nie tylko te z najwyższej półki o których często piszą blogerzy ale ogólnodostępne dla zwykłego ludzia.

Malinkowy Blog czyli okiem Malinki o kosmetykach.


3. Blokotek - czyli blog który pomoże nam udoskonalić naszego bloga, wskazówki krok po kroku co, jak i z czym. I tak od ikon społecznościowych, szablonów po dobre rady związane z "upiększaniem bloga" znajdziemy właśnie tam.
Blokotek.


4. Pozytywna Mama - uwielbiam tego bloga, przede wszystkim za przepiękne zdjęcia i pomysł na nie. Wzdycham regularnie do monitora przeglądając jej blog i zazdroszczę tych cudownych zdjęć. Na blogu zaś znajdziecie wiele inspiracji od makijażu po wystrój.
Pozytywna Mama.


5. Baby w kuchni - kto nie kocha jeść to może dzięki temu blogowi pokocha, choć ja zdolności jakiś specjalnych nie mam do garkuchni, to na bloga zaglądam regularnie w celu znalezienia inspiracji.

Baby w kuchni.


Które blogi byście Wy polecili?


Pozdrawiam!

Paulina

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów, szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... pasji, książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger