John Wick czyli filmowy czwartek

John Wick czyli filmowy czwartek

Cześć kochani!

Dziś będzie o filmie, którego druga część jest właśnie grana w kinach. Więc jeśli macie na niego ochotę polecam zacząć od początku i zapoznać się z fabułą pierwszej części.

John WickGatunek: Thriller, Akcja 

Czas trwania: 1 godz. 41 min

Produkcja: USA

Filmweb: 6,7/10

Rok produkcji: 2014

John po śmierci żony, próbuje jakoś normalnie funkcjonować, ostatni prezent jaki od niej otrzymuje to psiak, który kilka dni po pogrzebie zostaje przyniesiony przez kuriera. Prezent ma ukoić stratę i pomóc w żałobie. Kilka dnia później rosyjscy mafiozi kradną Johnemu auto i zabijają ukochanego bigle. Gdy facet dochodzi do siebie wie gdzie szukać skradzionego auta, dowiaduje się też kim byli ludzie którzy zakłócili mu spokój i pragnie zemsty.


Przydomek którym posługiwał się filmowy Johny za każdym razem wywoływał uśmiech na mojej twarzy. Szczerze powiedziawszy Baba Jaga pasuje do niego jak ulał, gdyż urodziwy to on nie jest. Sceny walki wyglądają niczym rewia baletowa, są płynne i pełne wdzięku, może to za sprawą głównego bohatera odzianego w garnitur. Film jest jedyny w swoim rodzaju, Keanu pokazał klasę mimo swojego sztywniactwa w innych filmach, on się do morodbitki doskonale nadaje. Trochę strzelaniny, ciekawej fabuły plus rosyjska mafia i hotel dla zabójców na zlecenie robią fajne wrażenie. 
Tak od siebie zwyczajnie polecam, chociażby dla sentymentu dla leciwego już Keanu
Film bez limitów i rejestracji obejrzycie tu KLIK.

Pozdrawiam!

Paulina

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów. Szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger