Niepokój czyli filmowy czwartek

Niepokój czyli filmowy czwartek

Witam się dziś po raz drugi :)

Wyobraźcie sobie, że nie miałam pojęcia iż dziś jest czwartek.. ale już nadrabiam i wrzucam Wam mini recenzję filmu wartego uwagi, na którą pewnie wyczekujecie. 
Film który chcę Wam polecić leciał kilka dni temu w telewizji, więc może mieliście okazję go oglądać jeśli nie to zachęcam. Gatunek: Thriller 

Czas trwania: 1 godz. 45 min

Produkcja: USA

Filmweb: 7,2/10

Rok produkcji: 2007

Kale po śmierci ojca zaczął być zamknięty w sobie i zbuntowany. Za swoje wybryki decyzją sądu zostaje skazany na areszt domowy i opiekę kuratora. Podczas aresztu zaczyna nudzić się w domu i obserwuje sąsiadów. Jest święcie przekonany, że sąsiad z naprzeciwka jest seryjnym mordercą. Stara się znaleźć dowody, że ma rację.


Film mimo iż powoli się rozkręca jest naprawdę ciekawy, w pewnym momencie nie wiemy czy chłopak ma tak wybujałą wyobraźnię czy rzeczywiście sąsiada psychopatę. 
Jeśli nie mieliście okazji go oglądać, to zachęcam.
Film znajdziecie tu KLIK.

Pozdrawiam!

Paulina

Odliczanie do Gwiazdki z BLOGMAS 2016

Odliczanie do Gwiazdki z BLOGMAS 2016

Cześć kochani!

Nastał grudzień, jeden z moich ulubionych miesięcy. Pełen przygotowań, radości, uśmiechów, życzliwości, choinek, światełek, podarków i smakowitości.W grudniu mimo iż mam nawał obowiązków staram się zwolnić by chłonąć tą całą atmosferę, którą kocham. Mam niesamowitą frajdę robiąc z dziećmi ozdoby świąteczne, piekąc, gotując czy szykując prezenty. Nawet wtedy sprzątać lubię i jakoś mam do tego wielką motywację. 

W tym roku postanowiłam wspólnie z dziewczynami odliczać do Gwiazdki i uczestniczyć w wydarzeniu/wyzwaniu BLOGMAS2016.Będziemy miały do wykonania kilka zadań, do napisania kilka postów czy też zrobienie fajnych zdjęć, a wszystko w grudniowym klimacie.Mam nadzieję, że mimo wielu obowiązków będziecie na bloga zaglądali, ewentualnie jeśli blogujecie to przyłączycie się do zabawy.

Pozdrawiam!

Paulina

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów. Szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger