Moje książkowe MUST HAVE

Moje książkowe MUST HAVE

Cześć kochani!

Oprócz oglądania filmów lubię też sobie poczytać. W tamtym roku doczekałam się wymarzonego regału, który sukcesywnie zapełniam. Często poluje na książkowe promocje i wyszukuje gatunków i autorów których lubię. Czasem gdy fundusze pozwalają lub trafi się promocja lecę z niej skorzystać do empiku. W związku z aferą ujednolicenia cen książek, co według mnie wpłynie katastrofalnie na czytelnictwo i obniży sprzedaż książek zrobiłam sobie listę publikacji które mam zamiar nabyć. Ot tak na zapas żeby było co czytać wieczorami gdy dzieci będą już w łóżkach.
1. Sekretne życie drzew. O tej książce czytałam pozytywne recenzje. Lubię fantastykę, a ta książka wydaje się być inna. Tytuł trochę podpowiada czego możemy się spodziewać. Jednak opowieść o życiu drzew, ich trosce o rodzinę, uczuciach i wrażeniach jest czymś niebanalnym. Autor, który jest leśniczym próbuje pokazać, że drzewa to istoty społeczne. 

2.  Harry Potter - sagaTej sagi przedstawiać nie trzeba. Jako nastolatka dorobiłam się kilku części po których ślad zaginął i ostała się jedna. Planuję zakupić wszystkie części ze względu na Pierworodnego, który po przeczytaniu pierwszej części zakochał się w przygodach młodego czarodzieja.

3. Książki z serii "W dżungli podświadomości" Beaty Pawlikowskiej.
Jestem szczęśliwą posiadaczką I tomu, który wywarł na mnie spore wrażenie. Dzięki tej książce przetrwałam post Dąbrowskiej. Serio. Może kiedyś o nim napiszę jeśli jesteście ciekawi. Tak zafascynowałam się książką, że pochłonęłam ją w jeden wieczór. 
4. Kolejna motywacyjna - tym razem Hygge. Klucz do szczęścia.
Duński styl życia zdecydowanie odbiega od Europejskiego, w którym ciągle gdzieś gonimy. Książka pięknie ilustrowana, która w banałach dnia codziennego pokazuje gdzie tkwi klucz do szczęścia.

5.  Sekret - prawo przyciągania.
Na tę książkę napaliłam się jak na szczerbaty na suchary. Miałam przyjemność oglądać film oraz filmiki. Coś w tym być musi, bo zasada przyciągania działa. Bardzo w to wierzę, tak samo jak w sprawiedliwość losu (Karmę).


Oprócz książek wyżej wymienionych staram się uzupełnić kolekcję Jacka Piekary o inkwizytorze, dzieła mistrza Kinga, kryminały Christie, książki Cobena i Mastertona. 
Teraz mała prośba do wszystkich książkoholików. 
Ratujmy czytelnictwo, które i tak kuleje.
Więcej o przyjętym projekcie ustawy przeczytacie tu KLIK.

Ustawa odnośnie ujednolicenia cen książek KLIK.


Nie zgadzamy się na wprowadzenie zakazu promocji i jednolitej ceny książek! Petycja KLIK


Pozdrawiam!

Paulina

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów. Szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger