Krem do depilacji z koenzymem Q10 od Eveline.

Krem do depilacji z koenzymem Q10 od Eveline.

Cześć kochani!

Jakiś czas temu zakupiłam w Biedronce za śmieszną cenę (1,99) kosmetyk do depilacji. Skoro cena tak niska to grzech nie kupić ;) Promocja była tak zaskakująca, że jeszcze przy kasie dopytywałam o cenę. Wiem już z czego wynikała cena i promocja ale o tym za chwilkę.

Eveline Cosmetics - krem do depilacji 6w1 z koenzymem Q10  czyli tak naprawdę

Eveline Cosmetics - krem do depilacji 9w1 z koenzymem Q10
Krem w tubce kupiony bez opakowania i bez szpatułki. Cena produktu zaskakująco niska, wynikająca z błędu na opakowaniu. Na próżno można szukać tego kosmetyku jako 6w1, gdyż na oryginalnym opakowaniu jest napisane 9w1. Opakowanie jak widzicie niczym szczególnym się nie różni oprócz kolorystyki i błędu w druku.


Kilka słów z opakowania:Konsystencja kremu gęsta, kolor biały, a zapach, co mnie mile zaskoczyło, niedrażniący i w porównaniu do innych tego typu specyfików do zniesienia.  


Po aplikacji na nogi, zapach również mi nie przeszkadzał i co najważniejsze nie gryzł w gardło. Po odczekaniu wyznaczonego przez producenta czasu (10 minut) pozbyłam się owłosienia na nogach. Niestety nie mając szpatułki posłużyłam się plastikową kartą, która równie dobrze się spisała. Miłym zaskoczeniem było to, że po upływie tych 10 minut owłosienie schodziło bez trudu i pozbyłam się większości. Zostało dosłownie kilka włosków. Gdy już pozbyłam się kremu, wraz z owłosieniem. Skóra po umyciu była przyjemnie gładka, niepodrażniona tylko przyjemnie nawilżona i nieśmierdząca. Skóra moich nóg w ostatnim czasie woła o pomstę do nieba, a wszystko za sprawą uczulenia na pewien specyfik. Przez co jest sucha i potrzebuje regeneracji. Więc jak dla mnie krem ma same plusy, bo jeszcze na tak dobry kosmetyk do depilacji nie trafiłam. Jedyny minus jaki zauważyłam, to niestety ale nie jest on wydajny, starczy na 3 góra 4 aplikacje.

Miałyście już okazję wypróbować ten krem do depilacji?

Pozdrawiam!

Paulina

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów. Szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger