Polowanie na drużbów czyli filmowy czwartek

Polowanie na drużbów czyli filmowy czwartek

Cześć kochani!

Jak wiecie ostatnie dni są dla mnie ciężkie, więc staram się zrelaksować przy jakimś odmóżdżaczu i muszę przyznać, że udaje mi się to. Dziś będzie film lekki i pełen dobrego humoru.

Polowanie na drużbów
Gatunek: Komedia

Czas trwania: 1 godz. 41 min

Produkcja: USA

Filmweb: 6,7/10

Rok produkcji: 2015 

Doug ma wymarzoną narzeczoną, dobrze płatną pracę, więc można stwierdzić, że jest życiowo ustanowiony. Lada dzień bierze ślub i tu zaczynają się piętrzyć problemy, gdyż nie ma żadnych przyjaciół, a potrzebuje ich 7. Umówił się z przyszłą żoną, że 7 jego najlepszych przyjaciół zostanie drużbami. Mężczyzna jednak nie ma bliskich kolegów, więc zdesperowany udaje się do Jimmy'ego, który prowadzi firmę świadczącą takie usługi. Za określoną kwotę, kupuje swoich weselnych przyjaciół.Film jest przezabawny, świetna gra aktorska Kevina Harta, wnosi wiele humoru do filmu. Jest on lekki i przyjemny. Czego chcieć więcej mając podły humor lub gorszy dzień?
Polecam jeśli macie ochotę się pośmiać, ja dawno nie miałam okazji, a na tym filmie miałam niezły ubaw. Bo czego to ludzie nie wymyślą, by tylko zadowolić swoją połówkę.

Film obejrzycie klikając tu KLIK.

Pozdrawiam!

PaulinaO mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów, szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... pasji, książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger