Dobry antyperspirant, przyjaciel na lata

Cześć kochani. Dziś post na prośbę jednego lubisia z fanpage, mianowicie post o antyperspirancie. Miałam polecić coś dobrego, a skoro używam go odkąd pamiętam, działa i nie zrobił mi kuku, jest on dobry. Tak więc dziś przeczytacie o Lady Speed Sick - fruity splash, gel
Producent/Marka: Colgate/Palmolive

Pojemność/Waga: 65 g

Cena: 10,99 (w promocji można trafić nawet za 7,99)

Muszę przyznać, że zazwyczaj używam żelu aloesowego (aloe vera), aczkolwiek teraz go nie było i skusiłam się na zapach fruity splash. W porównaniu do aloesu, który ma zapach delikatny i wybrałam go żeby mnie nie podrażnił, ani też nie uczulił, ten owocowy ma rześki i bardzo przyjemny zapach. Na szczęście również nie podrażnia i nie uczula.Producent pisze, że dezodorant antyperspiracyjny zawiera stopniowo uwalniające się składniki, które chronią przed potem i nieświeżym zapachem, a używany codziennie chroni 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Nie pozostawia śladów i należy uważać żeby nie stosować go na podrażnioną skórę.

Więc w praktyce ma się to tak. Żel jest bezbarwny i tak jak obiecuje producent nie brudzi ubrań, pod warunkiem, że zaraz po użyciu antyperspirantu odczekamy minutę, dwie zanim się wchłonie i od razu nie ubierzemy koszulki. Chroni przed potem, tak i owszem pod warunkiem, że nie cierpimy na nadmierną potliwość. Co się zaś tyczy do stosowania go na skórze podrażnionej... U mnie sprawa wygląda tak, że aplikuję go po każdym goleniu pach i nie piecze, nie swędzi, nie zapycha porów. Ba! Jest to jedyny żel i antyperspirant, który nie zrobił mi absolutnie żadnej krzywdy.Po aplikacji go na skórze i wchłonięciu się nie klei się oraz nie zostawia absolutnie, żadnych (żółtych, białych) plam na ubraniach białych, czarnych jak również kolorowych.
W użyciu jest on bardzo wygodny i łatwy, ponieważ wydobywa się go za pomocą pokrętła i aplikuje bezpośrednio na skórze.


Dzięki niemu utrzymuję świeżość przez cały dzień, mimo ceny i niewielkiej gramatury jest on wydajny i wystarczy na około 3 miesiące, a używam go codziennie. Można zużyć go do cna i jest dostępny dosłownie wszędzie.

Mam nadzieję, że mój dzisiejszy post się przydał.

Pozdrawiam!

Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY KOMENTARZ POZOSTAWIONY NA BLOGU. DZIĘKI NIEMU WIEM, ŻE CZYTASZ I ZAGLĄDASZ :)

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów. Szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger