W nowym zwierciadle: Wakacje czyli filmowy czwartek

Cześć kochani!
Tygodnie lecą i przeciekają przez palce, od ostatniego postu minął prawie tydzień, więc znów przyszedł czas na lubiane przez Was i wyczekiwane mini recenzje.
Dziś na tapecie remake dość popularnego filmu z lat 80... ;)

W nowym zwierciadle: Wakacje

Gatunek: Komedia
Czas trwania: 1 godz. 39 min
Produkcja: USA
Filmweb: 6,4★/ 10★
Rok produkcji: 2015


Na początek wspomnę Wam, że nie jestem zwolenniczką odnawiania filmów, więc do tego podeszłam dość sceptycznie. Według mnie nie ma nic lepszego niż oryginał i tak począwszy od Halloween, a skończywszy na filmie Duch, które nie przepadły mi do gustu bo zostały totalnie skopane, mogę też wymienić odnowione perełki jak Charlie i Fabryka czekolady czy też Człowiek z blizną, które oryginał biją na łeb. Także wyjątek potwierdza regułę...
Film opowiada o rodzince Griswoldów, którzy wybierają się na wakacje do Walley Worldu. To już było... i tu zaskoczenie, bo film jest kontynuacją filmu z lat 80 i do parku rozrywki swoją rodzinę zabiera dorosły już Rusty. Wszystko po to, by umocnić rodzinne więzy i pokazać że wycieczka która była klapą wiele do jego życia wniosła. 

Pełnej recenzji u mnie nie przeczytacie ale napiszę Wam, że film jest komedią pomyłek, na której można uśmiać się do łez. Tak jak wcześniejsza wersja, bawi, wzrusza i pokazuje jak silne mogą być rodzinne więzy.
Film od września można obejrzeć w polskich kinach do czego Was zachęcam. Zwiastun znajdziecie tu KLIK. Dajcie znać jeśli już mieliście okazję go oglądać.

Pozdrawiam!

Paulina

2 komentarze:

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY KOMENTARZ POZOSTAWIONY NA BLOGU. DZIĘKI NIEMU WIEM, ŻE CZYTASZ I ZAGLĄDASZ :)

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów. Szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger