Głosy czyli filmowy czwartek

Cześć kochani! Troszkę czasu od ostatniego postu minęło ale już wskakuje na właściwe tory i witam się serdecznie w filmowy czwartek :)

Dziś kino nietypowe i nie każdemu przypadnie ono do gustu, gdyż opowiada historię osoby borykającej się ze schizofrenią. Jeśli jednak dacie mu szanse zobaczycie, że film ma swoje inne oblicze.
Gatunek: Thriller, Komedia kryminalna
Czas trwania: 1 godz. 47 min
Produkcja: Niemcy, USA
Filmweb: 6,2
★/10 

Rok produkcji: 2014 (Polska - premiera 2015)

Film opowiada o młodym chłopaku pracującym jako pakowacz w fabryce, cierpiącym na schizofrenię i skrycie kochającym się w dziewczynie z działu rachunkowości. Tak w skrócie mogę streścić tę opowieść, jednak zaskakujący obrót sprawy całkowicie zaskakuje widza i wciąga w dość specyficzne kino.


Film został sklasyfikowany jako komedia kryminalna, jednak nie zgodzę się z tym, bo film jest czarną komedią. Jeśli go obejrzycie i jesteście zwolennikami takich zakręconych filmów (Martwe zło, Cztery pokoje) sami to stwierdzicie. Fabuła jest niebanalna, wciągająca i zaskakująca, trzeba tylko dać mu szansę. Są momenty gdzie film trzyma w napięciu, jak również takie gdy będziemy szczerzyli się do ekranu. Jednak niech Was to nie zwiedzie, bo film niesie ze sobą przesłanie.

Jeśli jesteście nim zainteresowani, to obejrzycie go (bez limitów, rejestracji i innych zbędnych bzdur) klikając tu KLIK.

Pozdrawiam!

Paulina2 komentarze:

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY KOMENTARZ POZOSTAWIONY NA BLOGU. DZIĘKI NIEMU WIEM, ŻE CZYTASZ I ZAGLĄDASZ :)

O mnie

Moje zdjęcie

Matka dwójki urwisów. Szczęśliwa żona i spełniona kobieta. 

Z miłości do... wszystkiego co piękne i kobiece.

Z miłości do... książek, zakupów, dobrego kina, pysznego jedzenia, dbania o siebie.

Z miłości do... mojego małego świata <3

Google+ Followers

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger