Wyniki zabawy "Witaj szkoło"


Na początek OGROMNE PODZIĘKOWANIA  dla wszystkich sponsorów corocznej zabawy "Witaj szkoło". Jak również dla uczestników których z roku na rok przybywa, a w tym roku udział w zabawie wzięło już 40 osób. 
Niestety wszystkich nagrodzić się nie dało. 
Trochę roboty z rozstrzygnięciem i wyłonieniem zwycięzców było, jednak szczęśliwie udało nam się to ogarnąć. Sponsorzy wybierali prace które podobały im się najbardziej. 
Już nie przedłużając...

NAGRODA OD WYKADROWANE MARZENIA W POSTACI SESJI FOTOGRAFICZNEJ NIESTETY PRZEPADA, GDYŻ NIKT NIE ZGŁOSIŁ CHĘCI UCZESTNICTWA W SESJI NA TERENIE TORUNIA. Szkoda... 

Zwycięzcy zabawy "Witaj szkoło"

1. Nagroda od WYKADROWANE MARZENIA - książeczka wędruje do pracy z numerem 15. Zdjęcie nadesłała Agnieszka Żywańska - Alicja 5,5roku i Adam 15msc

2. Nagroda od EMISIOWELOWE w postaci ręcznie malowanego kubka wędruje do numeru 17. Zdjęcie nadesłane przez Karolina, Rober Kuszaj. Dominik lat 12 Zuzia lat 9. Koszty wysyłki pokrywa wygrany.

3. Nagroda od CAŁY MÓJ ŚWIAT - trafia za pracę numer 21. Zgłoszana przez Agata Wierzgacz i 8 letnią Julię. 

4. Nagroda od KOBIETA NIEIDEALNA - wędruje do pracy z numerem 31. Pracę nadesłała Renata Kamil Snoch i Emilka 5lat.

5. Nagroda od SAMO ŻYCIE - trafia do pracy z numerem 32. Pracę nadesłała Anna Leszkiewicz z synem Krystianem 7 lat i córka Iza 2,5 lat

6. Nagroda od MALINKOWY ŚWIAT - trafia do pracy z numerem 33. Pracę nadesłała Sylwia Jarka i Nikola lat 7

7. Nagroda od DZIĘGDZIELEWSKA.PL - trafia do pracy z numerem 36. Pracę nadesłała Kasia Marzantowicz, Ansatzja 5 lat i August 3 lata. 

8. Nagroda od SZYDEŁKIEM PISANE - trafia do pracy z numerem 40. Pracę nadesłała Małgorzata Babicka i Iga lat 7

9. Nagroda od SPONSORA PRYWATNEGO - trafia do pracy numer 37. Pracę nadesłała Emilia Burdon, Zosia 11 lat i Natalka 6 lat.

10. Nagroda od SZUKAJĄC SIEBIE - trafia do pracy z numerem 19.  Zdjęcie nadesłała Margaretta Jańczak-Zarycka i Kacperek 5 lat.

11. Nagroda od OSA HANDMADE w postaci worka na buty dla chłopca trafia do pracy z numerem 34. Zgłoszenie nadesłała Małgorzata Kozłowska z synkiem Gabrysiem 5 lat. 

12. Nagroda od OSA HANDMADE w postaci różowego worka na buty trafia do 35. Pracę nadesłała Anna Żołnowska i Natalka 6 lat.

13. Nagroda od PANI TESTUJE leci do pracy z numerem 5. Zgłoszenie nadesłane przez Jolanta Kura. Bogusia lat 9.

14. Nagroda od EMISIOWELOWE w postaci cottonballsów trafia za pracę z numerem 18. Zgłoszenie nadesłane przez Anna Wszołek i Milenka lat 7. Koszty wysyłki pokrywa wygrany.

15. Nagroda od EMISIOWELOWE w postaci kosmetyczki i masażera trafia do pracy z numerem 24. Pracę nadesłała Emilia Kosztowniak i Lenka 6 lat. Koszty wysyłki pokrywa wygrany.

16. Nagroda od SPONSORA PRYWATNEGO w postaci niespodzianki trafia do pracy z numerem 20. Pracę konkursową nadesłała Kinga Kraus i Paulina lat 9

Proszę zgłosić się do swoich sponsorów z adresami do wysyłki. Osoby które otrzymały nagrodę od sponsora prywatnego piszą do mnie na PW.

Jeśli osoba wygrana nie zgadza się na poniesienie kosztów wysyłki, nagroda zostanie przekazana komuś innemu.


  
GRATULUJEMY SERDECZNIE I ZAPRASZAMY ZA ROK!

Pozdrawiam!

Paulina

7 komentarzy:

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY KOMENTARZ POZOSTAWIONY NA BLOGU. DZIĘKI NIEMU WIEM, ŻE CZYTASZ I ZAGLĄDASZ :)

Obserwatorzy

Copyright © 2014 Z miłości do.... lifestyle , Blogger